Fakultativní výlety

  • Domů
  • Fakultativní výlety

Hledej

Fakultativní výlety

147 Výlet

Hurghada

Celodenní potápění v Rudém moři z Hurghady

Excellent

Vydejte se na celodenní potápění s instruktorem, který se o vás bude starat pod vodou a vše vám vysvětlí. Užijte si 2 samostatné ponory ve vodách Rudého moře. Na palubě vám bude také poskytnut oběd.

Hurghada

Výlet na parasailing - dobrodružství z Hurghady

Excellent

Užijte si výjimečnou dovolenou v Hurghadě s parasailingem, kde vás připojí za člun s padákem a budete moci pozorovat krásný výhled na Rudé moře.

Hurghada

Hammam Spa & Masáž z Hurghady

Excellent

Prožijte relaxaci během vaší dovolené s tímto výletem. Hammam je místo, kde vyzkoušíte parní lázeň, saunu a masáž cca 45 min. Bude se o vás starat profesionální personál.

Hurghada

Ostrov Orange Bay národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Zažijte egyptský Karibik na ostrově Orange Bay - vydejte se plavat a šnorchlovat v křišťálově čistých vodách Rudého moře, obdivovat jeho živé korály a ryby a relaxovat na krásné bílé pláži. Oběd podáván na lodi.

Hurghada

City tour – prohlídka Hurghady

Excellent

Prozkoumejte Hurghadu na této 5 hodinové prohlídce. Objevte mešitu, kostel a přístav. Zažijte starou čtvrť El Dahar s tradiční egyptskou atmosférou, projděte se starým městem, prozkoumejte místní obchody a rybí trh.

Hurghada

Dvoudenní výlet Asuán a Abu Simbel z Hurghady

Excellent

Prohlídka Asuánu a Abu Simbelu z Hurghady. Zažijte tento výlet, který vás zavede do dob starověkého Egypta. 2 dny strávíte nezapomenutelným výletem s LM Holiday.

Hurghada

Třídenní výlet Káhira a Alexandrie z Hurghady

Excellent

Vychutnejte si egyptskou krásu a navštivte nejvýznamnější místa Káhiry a Alexandrie. Během našich třidenního výletu do Káhiry a Alexandrie budete svědkem velikosti egyptské historie s návštěvou úžasných památek včetně komplexu pyramid v Gíze, egyptského muzea, citadely Qaitbay, knihovny Alexandrie.

Hurghada

Dvoudenní výlet Káhira z Hurghady

Excellent

Objevte Káhiru za dva dny na této vzrušující cestě z Hurghady . Podívejte se na egyptské muzeum, alabastrovou mešitu a navštivte slavné pyramidy v Gíze, Sfingu a Sakkaru.

Hurghada

Výlet Káhira letecky z Hurghady

Excellent

Zažijte historii a kulturu starověkého Egypta na tomto celodenním výletu v Káhiře. Let do Káhiry je nejjednodužší způsob jak si prohlédnout památky jako je např. egyptské muzeum, pyramidy v Gíze, Sfingu a další.

Hurghada

Výlet Káhira z Hurghady

Excellent

Celodenní výlet do hlavního města Egypta, kde budete mít mmožnost navštívit egyptské muzeum, Sfingu a slavné pyramidy v Gíze. Zároveň se dozvíte mnoho zajímavostí.

Hurghada

Dvoudenní výlet Luxor z Hurghady

Excellent

Navštivte hlavní město faraonů horního Egypta na 2 dny. Ubytování ve 4* hotelu s návštěvou Karnaku, údolí králů, Memnonovy kolosy a další.

Hurghada

Výlet Asuán a Edfu z Hurghady

Excellent

Objevte núbijskou kulturu na soukromém jednodenním výletě do Asuánu. Navštívíte přehradu, chrám Philé a chrám Edfu. Oběd bude v místní restauraci.