Památky

Památky

Památky

79 Výlet

Hurghada

Dvoudenní výlet Asuán a Abu Simbel z Hurghady

Excellent

Prohlídka Asuánu a Abu Simbelu z Hurghady. Zažijte tento výlet, který vás zavede do dob starověkého Egypta. 2 dny strávíte nezapomenutelným výletem s LM Holiday.

Hurghada

Třídenní výlet Káhira a Alexandrie z Hurghady

Excellent

Vychutnejte si egyptskou krásu a navštivte nejvýznamnější místa Káhiry a Alexandrie. Během našich třidenního výletu do Káhiry a Alexandrie budete svědkem velikosti egyptské historie s návštěvou úžasných památek včetně komplexu pyramid v Gíze, egyptského muzea, citadely Qaitbay, knihovny Alexandrie.

Hurghada

Dvoudenní výlet Káhira z Hurghady

Excellent

Objevte Káhiru za dva dny na této vzrušující cestě z Hurghady . Podívejte se na egyptské muzeum, alabastrovou mešitu a navštivte slavné pyramidy v Gíze, Sfingu a Sakkaru.

Hurghada

Výlet Káhira letecky z Hurghady

Excellent

Zažijte historii a kulturu starověkého Egypta na tomto celodenním výletu v Káhiře. Let do Káhiry je nejjednodužší způsob jak si prohlédnout památky jako je např. egyptské muzeum, pyramidy v Gíze, Sfingu a další.

Hurghada

Výlet Káhira z Hurghady

Excellent

Celodenní výlet do hlavního města Egypta, kde budete mít mmožnost navštívit egyptské muzeum, Sfingu a slavné pyramidy v Gíze. Zároveň se dozvíte mnoho zajímavostí.

Hurghada

Dvoudenní výlet Luxor z Hurghady

Excellent

Navštivte hlavní město faraonů horního Egypta na 2 dny. Ubytování ve 4* hotelu s návštěvou Karnaku, údolí králů, Memnonovy kolosy a další.

Hurghada

Výlet Asuán a Edfu z Hurghady

Excellent

Objevte núbijskou kulturu na soukromém jednodenním výletě do Asuánu. Navštívíte přehradu, chrám Philé a chrám Edfu. Oběd bude v místní restauraci.

Hurghada

Výlet Dendera a Abydos z Hurghady

Excellent

Objevte fascinující chrámy Abydosu a Dendery na celodenním výletě. Obdivujte jedinečný design Setiho, prvního chrámu jeho otce Ramsese a velkolepého chrámu Dendry na nezapomenutelném historickém dobrodružství.

Hurghada

Výlet Luxor a Dendera z Hurghady

Excellent

Užijte si výlet do Luxoru a Dendery z Hurghady. Navštivte jeden z nejkrásnějších chrámů v Egyptě jménem Dendera. Další zastávka bude v Luxoru, kde uvidíte údolí královen, chrám Habu a Memnonovy kolosy.

Hurghada

Výlet Luxor a Údolí královen z Hurghady

Excellent

Navštivte památky Luxoru na jednodenním výletě. Využijte šanci navštívit hlavní město faraonů a jeho impozantní architektonické dědictví: chrám Karnak, údolí královen, kolosy Memnonovy a chrám Hatšepsut.

Hurghada

Výlet Luxor Super z Hurghady

Excellent

Objevte zázraky starověkého Egypta na tomto zábavném a zajímavém celodenním výletu z Hurghady do Luxoru. Po vyzvednutí ve vašem hotelu prozkoumáte Luxorský chrám a Habu chrám, impozantní hrobky Deir Elmadina a Memnonovi kolosy.

Hurghada

Výlet Luxor a Údolí králů z Hurghady

Excellent

Objevte zázraky starověkého Egypta na tomto zábavném a zajímavém celodenním výletě z Hurghady do Luxoru. Po vyzvednutí ve vašem hotelu prozkoumáte chrám Karnak a Hatšepsut, impozantní údolí králů a Memnonovy kolosy.