Moře

Moře

Moře

30 Výlet

Hurghada

Celodenní potápění v Rudém moři z Hurghady

Excellent

Vydejte se na celodenní potápění s instruktorem, který se o vás bude starat pod vodou a vše vám vysvětlí. Užijte si 2 samostatné ponory ve vodách Rudého moře. Na palubě vám bude také poskytnut oběd.

Hurghada

Výlet na parasailing - dobrodružství z Hurghady

Excellent

Užijte si výjimečnou dovolenou v Hurghadě s parasailingem, kde vás připojí za člun s padákem a budete moci pozorovat krásný výhled na Rudé moře.

Hurghada

Ostrov Orange Bay národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Zažijte egyptský Karibik na ostrově Orange Bay - vydejte se plavat a šnorchlovat v křišťálově čistých vodách Rudého moře, obdivovat jeho živé korály a ryby a relaxovat na krásné bílé pláži. Oběd podáván na lodi.

Hurghada

Výlet Katamarán z Hurghady

Excellent

Ponořte se do fascinujícího podmořského světa Rudého moře na dvouhodinovou plavbu ponorkou. Plavba lodí s proskleným dnem vám umožní panoramatický výhled na barevné ryby, útesy a korály.

Hurghada

Večerní plavba jachtou na Rudém moři

Excellent

Užijte si nezapomenutelnou plavbu po Rudém moři na exotický ostrov Bayoud. Plavte se po magickém pouštním pobřeží a využijte příležitosti k šnorchlování mezi krásnou florou a faunou Rudého moře.

Hurghada

Super Utopia národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Zažijte fascinující podmořský svět Rudého moře na tomto celodenním výletě z Hurghady. Užijte si šnorchlování mezi přírodními útesy a krásnými korály. Poté si vychutnejte fantastický výhled, na barevný svět ryb, z lodi se skleněným dnem.

Hurghada

Ostrov Utopia národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Zažijte fascinující podmořský svět Rudého moře na tomto celodenním výletě z Hurghady. Užijte si šnorchlování mezi přírodními útesy.

Hurghada

Ostrov Paradise národní park šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Fantastický celodenní šnorchlovací výlet z Hurghady na ostrov Paradise. Užijte si klid a odpočiňte si na slunečné pláži nebo objevte jedinečnou rozmanitost ryb podél pobřeží.

Hurghada

Výlet Katamarán se šnorchlováním z Hurghady

Excellent

Výlet na lodi s proskleným dnem, kde můžete pozorovat podmořský svět Rudého moře.

Hurghada

Sharm El Naga pláž - šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Strávíte den v zálivu Sharm EL Naga na celodenním výletu z Hurghady. Klimatizovaný transfér vás doveze k této pláži.

Hurghada

Dolphin House plavání s delfíny a šnorchlovací výlet z Hurghady

Excellent

Celodenní výlet na otevřené moře, kde budete moci vidět delfíny, šnorchlovat a užívat si celodenní relax na lodi. Oběd je podáván na lodi.

Marsa Alam

Sataya celodenní výlet lodí a plavání s delfíny z Marsa Alam

Excellent

Sataya - na celodenním výletě lodí můžete plavat a šnorchlovat s delfíny v jejich přirozeném prostředí. Obdivujte mořský život Rudého moře.