Atrakce

Atrakce

Atrakce

27 Výlet

Hurghada

Celodenní potápění v Rudém moři z Hurghady

Excellent

Vydejte se na celodenní potápění s instruktorem, který se o vás bude starat pod vodou a vše vám vysvětlí. Užijte si 2 samostatné ponory ve vodách Rudého moře. Na palubě vám bude také poskytnut oběd.

Hurghada

Hammam Spa & Masáž z Hurghady

Excellent

Prožijte relaxaci během vaší dovolené s tímto výletem. Hammam je místo, kde vyzkoušíte parní lázeň, saunu a masáž cca 45 min. Bude se o vás starat profesionální personál.

Hurghada

Výlet na parasailing - dobrodružství z Hurghady

Excellent

Užijte si výjimečnou dovolenou v Hurghadě s parasailingem, kde vás připojí za člun s padákem a budete moci pozorovat krásný výhled na Rudé moře.

Hurghada

City tour – prohlídka Hurghady

Excellent

Prozkoumejte Hurghadu na této 5 hodinové prohlídce. Objevte mešitu, kostel a přístav. Zažijte starou čtvrť El Dahar s tradiční egyptskou atmosférou, projděte se starým městem, prozkoumejte místní obchody a rybí trh.

Hurghada

Výlet na Mini Egypt Park z Hurghady

Excellent

Prohlédněte si některé z nejznámějších egyptských památek v miniaturní verzi a získejte komplexní přehled o historii. Tato prohlídka, která je vhodná pro všechny věkové kategorie vám může pomoci upřednostnit památky, které chcete vidět během svého pobytu v Egyptě.

Hurghada

Výlet na Delfíní show – delfinárium z Hurghady

Excellent

Užijte si neuvěřitelnou 1 hodinovou show delfínů s celou vaší rodinou a zažijte inteligenci a kouzlo těchto zvláštních zvířat.

Hurghada

Výlet na Sand City z Hurghady

Excellent

Objevte jedinečné umělecké muzeum písku pod širým nebem v Hurghadě. Populární atrakce zvaná Sand City zahrnuje díla zobrazující egyptské legendy, vojenské vůdce a bohy. Stejně tak rozmarné sochy postav Disney a filmové reference. Navíc se dozvíte o historii sochařství písku a jak se vytvářejí reliéfy.

Hurghada

Výlet na plavání s delfíny z Hurghady

Excellent

Dolphinela je jedním z mála míst na celostátní úrovni, kde máte možnost plavat s delfíny. Zažijete sílu a hravost tohoto úžasného savce. Neuvěřitelný zážitek na celý život.

Hurghada

Ponorka Sindibád

Excellent

Vydejte se na jedinečný a vzrušující podvodní výlet na palubu ponorky Sindibád. Tato moderní loď má 18 panoramatických oken a dostatek místa k sezení, takže si můžete odpočinout a relaxovat u pozorvání podmořského života.

Hurghada

Pětidenní dobrodružství na safari Bílá poušť , oáza Bahariya a Káhira z Hurghady

Excellent

Zažijte egyptskou poušť a Bahariya oázu spojenou s Káhirou na pětidenním výletu. Pohlcujte bílé, větrem erodované skály Bílé pouště, podívejte se na palmové háje a duny, dále budete mít možnost vidět Křišťálovou horu, kopce Černé pouště s popelem. Součástí vaší cesty jsou pouštní doprava 4x4, noc pod hvězdami v pouštním táboře a grilování v poušti.

Hurghada

Výlet Seascope se šnorchlováním z Hurghady

Excellent

Výlet na lodi s proskleným dnem, kde můžete pozorovat podmořský svět Rudého moře.

Hurghada

Výlet na Grand Akvárium v Hurghadě

Excellent

Objevte pulzující podmořský život Rudého moře v největším akváriu v Hurghadě. Malá zoo a akvárium se stovkami mořských a sladkovodních druhů. Projděte podmořským tunelem, kde můžete obdivovat žraloky, želvy, rejnoky a další.