2 Dny výlet letecký Káhira A Alexandrie

Doba trvání  2 Dny

Hlavní klávesy

Popis

Dvoudenní výlet letecký do Káhiry a Alexandrie. Návštěva například pyramid, muzea, pevnost Kaitab, Katakomby prohlídka Alexandrie.

Doba trvání
2 Dny
Dostupnost
Všechny dny
Průvodce
Čeština
Rychlá rezervace
Tištěný nebo mobilní voucher akceptován.

Detail prohlídky

Celkový popis

Dvoudenní výlet letecký do Káhiry a Alexandrie. Návštěva například pyramid, muzea, pevnost Kaitab, Katakomby prohlídka Alexandrie.

1. den: V ranních hodinách Odjezd z hotelu do letiště. Odlet do Káhiry . Transfér z letiště do centra Káhiry., kde program začíná s prohlídkou Národního Egyptského muzea.  Tady je uloženo velké kulturní dědictví, které shromažďuje staroegyptskou civilizaci: poklady egyptských faraonů nalezené v hrobech, zlaté masky Tutanchamona, sargofagy a více .

Když mluvíte o výletě do Káhiry určitě máte na mysli Velkou pyramidu v Gíze, která je velmi odlišná od malých pyramidroztroušených v dalších místech metropole Egypta. Po návštěvě muzea se pojedeme podívat na poslední přežívající div světa, ohromující svou velikostí a monumentalitou. Vidět Sfingu a Velké pyramidy je opravdu dechberoucí zážitek!  Dále se vydáme na panoramatické místo , kde jsou všechny Pyramidy vidět krásně vidět z jednoho místa. Po této prohlídce budeme mít oběd v restauraci. Následuje návštěva papyrusové továrny a ubytování ve 4 *hotelu.

2. den: Tansfér do Alexandrie nebo “ severní riviéry “ -druhé největší město Egypta, kde je hlavní mořský přístav v zemi, který v sobě spojuje bohaté kulturní dědictví a dobré rekreační oblasti . Pláže se táhnou podél 20 kilometrů pobřeží, a to jak ve městě, tak mimo ni. Navštívíte palác krále Farouka a Montazah Park -největší a nejkrásnější na severním pobřeží Afriky. Další místa, která uvidíte Alexandrijská knihovna, divadlo , pevnost Kaitbay, oběd v restauraci. Návštěva katakom, kde jsou hrobky z římského období Katakomb. Plánovaný odlet z Káhiry kolem 21:00, přílet do Marsa alam a transfér zpět na hotel.

Jezdíme v malých privátních československých skupinkách pro Váš větší komfort.

Výlet zahrnuje

  • transfér dle programu
  • vstupy dle programu
  • ubytovani 1 Noc v hotelu 4*
  • oběd 2 x
  • večeře 1 x
  • snídaně 1 x
  • průvodce mluvící česky
  • letenky HRG-CAI-HRG (Egypt Air)

Výlet nezahrnuje

  • nápoje
  • bakšiš

Místo odjezdu

Místo odjezdu se může lišit v závislostech na rezervace.

Věnujte pozornost !
Extra poplatek 10 € z hotelu Shams Alam, Gogronia, Fantazia, Gemma, Dream Lagoon.
Cena / osoba
Od
480

Online rezervace

(Rok/Měsíc/Den)
Zobrazit mapu

Naši klienti

Recenze

0
Recenze

Napsat recenzi

Recenzi můžete zanechat pomocí rezervačního čísla nebo PIN kódu popříadě ho můžete přidat z panelu účtu.